Úvodní strana » Akademie

AUTOKLUB KARTING ACADEMY

Volné termíny zde

Jedná se o výukovým program pro děti, který vede zkušený instruktor a bývalý závodník Petr Ulbert. Učí děti jak správně ovládat motokáru, techniku a jak zdokonalovat sebe samotné. Hlavním cílem tohoto projektu bylo dostat opět motorsport do širšího povědomí lidí a najít talentované děti, kteří budou mít chuť se účastnit různých šampionátů a závodit. Během několika let navštívilo tento program přes 1000 dětí, mnoho z nich se stále Akademie účastní týden co týden a z některých se vyklubali právě Ti nejtalentovanější, kteří se v současné chvíli oficiálně účastní mezinárodních soutěží.

Jak akademie probíhá?

Příchod účastníků je v 08:00 do Praga Areny, kde se každý první ohlásí na recepci. Poté si vyberete pro děti potřebné vybavení, které je k zapůjčení v ceně kurzu jako helma, kombinéza, rukavice, nákrčník. Od 08:30 začíná výuka a rozdělení dětí do kategorií začátečníci, pokročilí a profi jezdci. Od 09:00 začíná kolečko jízd a výuky což trvá do 12:00 kdy akademie končí.
Kurz je možné absolvovat jednorázově, ale i pravidelně.
Výsledky letošních závodů mluví jasně a to tak, že akademie je opravdu účinný program pro děti a mládež, kteří se v programu neustále rozvíjejí.

Pro pokročilé jezdce nabízíme RACING ACADEMY. Jedná se o individuální tréninky ve všední dny. Pro více informací nás můžete kontaktovat na emailu či telefonním čísle.

Z počátku navštěvovalo Akademii kolem 5-ti dětí, ale díky spolupráci s Autoklubem ČR se do Praga Areny dostalo kvalitnější zázemí v podobě 16-ti nových motokár pro děti. Akademie se pravidelně každý týden účastní 30 dětí a termíny jsou vždy obsazené na dva týdny dopředu, proto je nutná rezervace předem na telefonním čísle +420 777 499 999 nebo emailu: info@pragaarena.cz .

Více o AUTOKLUB KARTING ACADEMY se dozvíte v následující reportáži

ZDE.

+420 777 499 999info o provozu

+420 739 511 045restaurace

+420 606 072 968objednávka firemních akcí

info@pragaarena.cz
Všeobecné obchodní podmínky

Jiřího ze Vtelna 1731
193 00 Praha 9 - Horní Počernice