Úvodní strana » Pro firmy

PRO FIRMY

Chcete uspořádat firemní akci, konferenci nebo meeting na neobvyklém místě? Chcete se pobavit s kamarády na motokárách? Chcete si zajít na výborné jídlo do příjemného prostředí? Pokud jste na všechny otázky odpověděli ano, pak je Praga Arena pro vás to pravé. 

 

Firemní akce 78917142_2822157934472093_571542580957806592_n.jpg

Hledáte vhodné místo, kde strávit příjemné odpoledne se svými kolegy či zákazníky? Máte rádi adrenalin?

Praga Arena byla postavena tak, aby splňovala i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Profesionální motokárová hala s motokárami značky Praga a s restaurací s otevřeným krbem, která pojme až 200 zákazníků. Profesionální audio a video technika je samozřejmostí.

tn_IMG_3000                         Teambuilding

Utužování vztahů na pracovišti spojené s jízdami na motokárách? Není lepšího místa než u nás v Praga Areně. Přijďte se přesvědčit a rezervujte si svůj termín na e- mailu info@pragaarena.cz.

Formát závodů je různý, od závodu jednotlivců až po vytrvalostní závod týmů. Málokde mohou závodit vícečlenné týmy najednou, u nás je to možné. O možnosti uspořádání a formátu závodu celé Vaší akce se neváhejte informovat na tel: 777 499 999 či na e-mailu info@pragaarena.cz.

IMG_3737.jpg

Školení

Jak již víte, prostory Praga Areny jsou vhodné k mnoha firemním akcím a teambuildingům.

Další z mnoha využití je také pronájem prostor pro školení Vašich zaměstnancům. Prostorná restaurace Praga Areny, disponující 150 místy k sezení, je vybavena profesionální audio/video technikou.

Na přání zákazníka lze objednat i konferenční židle se stolkem, čímž 100% využijete celou plochu před promítacím plátnem a svým zákazníkům či zaměstnancům nabídnete pohodlí s možností zápisu všech důležitých částí celého školení.

IMG_3714.jpg

Dětské oslavy

Uspořádejte dětskou party nebo oslavu narozenin u nás na motokárách v Praga Aréně.

Dráhu je možno rezervovat na hodinu a déle s vyloučením veřejnosti (viz. ceník na našem webu), nebo si kupovat jednotlivé desetiminutové jízdy na recepci (dle aktuální obsazenosti tratě).

Rádi pro Vás a Vaše ratolesti připravíme občerstvení za rozumnou cenu.

Na Vaši oslavu si můžete přinést vlastní dort, cena dortového je 100,-

1-4.jpg

 

Catering

Jak jsme již zmínili, Praga Arena byla navržena a postavena tak, aby splňovala veškeré potřeby zákazníků.

Součástí tohoto konceptu je i profesionální kuchyně s otevřeným krbem, kde grilujeme veškerá naše masa. Praga Arena si zakládá na dobré poctivé gastronomii využívající čerstvých surovin.

V případě firemních akcí, teambuildingu a školení Vám kuchyně pochopitelně sestaví pohoštění přesně dle vašeho přání ve Vámi požadované cenové hladině. Vybírat lze také z našeho jídelníčku, kde najdete jak tradiční česká jídla, tak pokrmy z neotřelých kombinací surovin.

F1 simu

 

Doprovodný program

Na Vaši akci si u nás můžete pronajmout simulátory F1 či letecký simulátor Boeing 747.

Dále jsme schopni Vám na akci zajistit DJ´s, živou hudbu, fotokoutek, karikaturistu, kouzelníka aj. 

 

 

 

Napište nám

Pole označená * jsou povinná.

+420 777 499 999info o provozu

+420 739 511 045restaurace

+420 602 959 598objednávka firemních akcí

info@pragaarena.cz
Všeobecné obchodní podmínky

Jiřího ze Vtelna 1731
193 00 Praha 9 - Horní Počernice