Úvodní strana » Pro firmy

PRO FIRMY

Chcete uspořádat firemní akci, konferenci nebo meeting na neobvyklém místě? Chcete se pobavit s kamarády na motokárách? Chcete si zajít na výborné jídlo do příjemného prostředí? Pokud jste na všechny otázky odpověděli ano, pak je Praga Arena pro vás to pravé. 

Kontaktujte nás na tel. +420 606 072 968

Firemní akce i-20140724131019-Praga-day

Hledáte vhodné místo, kde strávit příjemné odpoledne se svými kolegy či zákazníky? Máte rádi adrenalin?

Praga Arena byla postavena tak, aby splňovala i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Profesionální motokárová hala s motokárami značky Praga a s restaurací s otevřeným krbem, která pojme až 200 zákazníků. Profesionální audio a video technika je samozřejmostí.

tn_IMG_3000                     

                       Teambuilding

Utužování vztahů na pracovišti spojené s jízdami na motokárách? Není lepšího místa než u nás v Praga Areně. Přijďte se přesvědčit a rezervujte si svůj termín na e- mailu info@pragaarena.cz.

Formát závodů je různý, od závodu jednotlivců až po vytrvalostní závod týmů. Málokde mohou závodit vícečlenné týmy najednou, u nás je to možné. O možnosti uspořádání a formátu závodu celé Vaší akce se neváhejte informovat na tel: 777 499 999 či na e-mailu info@pragaarena.cz.

IMG_3737.jpg

Školení

Jak již víte, prostory Praga Areny jsou vhodné k mnoha firemním akcím a teambuildingům.

Další z mnoha využití je také pronájem prostor pro školení Vašich zaměstnancům. Prostorná restaurace Praga Areny, disponující 150 místy k sezení, je vybavena profesionální audio/video technikou.

Na přání zákazníka lze objednat i konferenční židle se stolkem, čímž 100% využijete celou plochu před promítacím plátnem a svým zákazníkům či zaměstnancům nabídnete pohodlí s možností zápisu všech důležitých částí celého školení.

IMG_3714.jpg

Dětské oslavy

Uspořádejte dětskou party nebo oslavu narozenin u nás na motokárách v Praga Aréně.

Dráhu je možno rezervovat na hodinu a déle s vyloučením veřejnosti (viz. ceník na našem webu), nebo si kupovat jednotlivé desetiminutové jízdy na recepci (dle aktuální obsazenosti tratě).

Rádi pro Vás a Vaše ratolesti připravíme občerstvení za rozumnou cenu.

Na Vaši oslavu si můžete přinést vlastní dort, cena dortového je 100,-

PC094501-scaled.jpg

Poptávka: restaurace@pragaarena.cz 

Catering

Jak jsme již zmínili, Praga Arena byla navržena a postavena tak, aby splňovala veškeré potřeby zákazníků.

Součástí tohoto konceptu je i profesionální kuchyně s otevřeným krbem, kde grilujeme veškerá naše masa. Restaurace Praga si zakládá na dobré poctivé gastronomii využívající čerstvých surovin.

V případě firemních akcí, teambuildingu a školení Vám kuchyně pochopitelně sestaví pohoštění přesně dle vašeho přání ve Vámi požadované cenové hladině. Vybírat lze také z našeho jídelníčku, kde najdete jak tradiční česká jídla, tak pokrmy z neotřelých kombinací surovin.

Napište nám

Pole označená * jsou povinná.

+420 777 499 999info o provozu

+420 739 511 045restaurace

+420 606 072 968objednávka firemních akcí

info@pragaarena.cz
Všeobecné obchodní podmínky

Jiřího ze Vtelna 1731
193 00 Praha 9 - Horní Počernice